O nás

Inlinepro.cz je internetový obchod, zaměřený na prodej in-line kolečkových bruslí a vybavení pro in-line hokej. Najdete zde široký sortiment kolečkových bruslí, helmy, chrániče nebo batohy a nezapoměli jsme samozřejmě ani na kolečka a ložiska pro in-line brusle. Za projektem inlinepro.cz stojí dvě společnosti jenž mají významné postavení ve svém oboru. Provozovatelem obchodu je společnosti JB Sport, která vlastní síť kamenných hokejshopů, a která disponuje největším skladem hokejové výstroje v ČR. Technické zázemí obchodu zajišťuje společnost Cognito.CZ, s.r.o., která je zakladatelem sítě obchodů shoppro.cz a významným dodavatel řešení pro elektronickou komerci.

Při nakupování s námi nemusíte opustit svůj byt nebo pracovnu a můžete přitom vybírat ze široké nabídky výrobků známých výrobců a zajistit si dodání zboží na jakoukoli adresu v České republice.

Obchody skupiny Shoppro.cz

www.budopro.cz - elektronický obchod s širokou nabídkou vybavení pro bojové sporty. Najdete zde boxerské rukavice, boxovací pytle, chrániče, bandáže, lapy, švihadla, oblečení pro bojové sporty, kimona a mnoho dalšího.

www.fitnessworld.cz - on-line obchod s širokou nabídkou sportovní výživy pro fitness. Najdete zde mimo jiné Kreatin, Carnitin, Lecitin, HMB, aminokyseliny, l-carnitin, Glutamin, BCAA, arginin, proteiny, prostředky pro posilování a hubnutí.

www.hokejpro.cz - elektronický obchod zaměřený na vybavení pro lední hokej a hokejovou výstroj. Na jednom místě zde najdete helmy, kalhoty chrániče holení, ramen i loktů, výstroj pro brankáře, lapačky, vyrážečky, ale také brusle a hokejky.

Provozovatel

Elektronický obchod inlinepro.cz je provozován společností JB Sport s r.o. Pohodlný nákup zajišťuje moderní systém pro elektronické obchody SmartEdit společnosti Cognito.CZ, s.r.o. , ve kterém byly zúročeny naše dlouholeté zkušenosti s obchodováním na internetu.