Novinky

 • Top inline stezky v Praze. Pro začátečníky i milovníky rychlojízdy

  5. dubna 2023

  Jaro si dává pěkně na čas. Taky už se nemůžete dočkat, až cvakne přezka a vy se konečně po dlouhé zimě rozjedete na inlinech? Dali jsme pro vás dohromady tipy na trasy a stezky, na kterých si jízdu na kolečkových bruslích užijete na maximum.

  Zobrazit celý text

 • Rekreace nebo adrenalin? Vyberte si inline brusle podle stylu jízdy

  21. března 2023

  Rádi si v neděli odpoledne vyrazíte s rodinou na cyklostezku a užijete si klidnou jízdu přírodou? Nebo jste na bruslích jako blesk a milujete vzrušení z extrémně rychlé jízdy? Kolečkové brusle si vybírejte vždy podle účelu a pokročilosti svých bruslařských schopností. Speciální modely pak vyžadují sporty, jakými jsou inline hokej, aggressive skating nebo freestyle skating.

  Zobrazit celý text

 • Výměna koleček na inline bruslích: Jak na to?

  8. února 2023

  Pokud už se na svých inlinech proháníte nějaký ten pátek, dost možná už jsou vaše kolečka opotřebená, jejich tvar je sježděný a tím pádem se vám nejede tak dobře. Kromě toho, že je to většinou vidět na pohled, to poznáte tak, že brusle nezrychlují tak, jak byste potřebovali.

  Zobrazit celý text

 • Kolečkové brusle jako dárek pod stromeček

  1. prosince 2021

  Inline bruslení je v posledních letech jedním z nejoblíbenějších letních sportů. A není se čemu divit, při jízdě na kolečkových bruslích nejen posílíte a protáhnete celé tělo, ale hlavně si užijete spoustu zábavy. Inliny zbožňují děti i dospělí a v žádném věku není pozdě se na kolečkových bruslích naučit!

  Zobrazit celý text

 • Instagram průvodce: Kam na brusle v Praze?

  14. května 2020

  Na našem instagramovém účtu (@inlinepro.cz) spouštíme nový seriál pod názvem Kam na brusle v Praze (najdeš pod hashtagem #kamnabruslevpraze).

  Zobrazit celý text

Facebook Inlinepro.cz
Instagram Inlinepro.cz