SLEVA -30%

Kolečkové brusle K2 VO2 100 X PRO

Kolečkové brusle K2 VO2 100 X PRO

Velikost:

Dostupnost:

❗ Poslední kus skladem

5 599
4 627 Kč bez DPH

Původní cena: 7 999 Kč

Typ:

Unisex

Sezóna:

2018

Značka:

K2

Popis produktu:

Ventilační systém odvětrání vlhkosti Vortech doplňuje Hi-Lo technologie se dvěma 100mm kolečky vzadu a dvěma 90mm kolečky vpředu, osazenými nejkvalitnějšími ložisky ILQ-9 Classic Plus pro maximální požitek z jízdy. Rám HiLo Performance zajišťuje dobrou stabilitu a výbornou podporu i v té nejvyšší možné rychlosti. Měkká bota K2 Softboot® s tvarovou pamětí dodává maximální komfort při delší jízdě. Upínání je řešeno pomocí rychloupínací tkaničky, poskytující rychlou a bezpečnou fixaci nohy v brusli.
Vortech Ventilation System zajištuje dokonalou cirkulaci vzduchu a ochlazování nohy. Vzduch je k noze přiváděn z více stran. Speciálně tvarováná podrážka má 7 otvorů pro přívod vzduchu a 7 výfukových. O transport vzduchu se starají dva vzduchové kanálky, které fungují od špičky k patě. Tento design nutí vzduch nasávat přes otvory a kanálky jej pak rozvádí směrem k patní části brusle. Vzduch navíc vysává vlhkost z horní stélky, ochlazuje horký vzduch a přes odvětrávací otvory proudí ven.
Hi-Lo Technology znamená. že brusle má malá kolečka vpředu pro lepší ovladatelnost a větší kolečka vzadu umožňují dosahovat vyšší rychlosti. Výsledkem jsou kolečkové brusle, které se snadno ovládají jako městské brusle, a přitom umožňují rychlou a plynulou jízdu, jako modely X-training. Hi-Lo rám je stabilní, snadno ovladatelný a umožňuje bruslaři pozici s nižším posazením těžiště.

CHARAKTERISTIKA :
Skořepina: VO2
Ventilační systém: Vortech
Rám: Hi-Lo Performance
Kolečka velikost/tvrdost: 100 a 90 mm Hi-Lo/83A
Ložiska: ILQ-9 Classic Plus
Šněrování: rychloupínací (K2 Speed Lace)
Materiál boty tvarovatelný dle nohy

Facebook Inlinepro.cz
Instagram Inlinepro.cz

Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíte se sběrem cookies?