SLEVA -26%

Kolečkové brusle Bauer Vapor XR3 SR

Kolečkové brusle Bauer Vapor XR3 SR

Šířka:

Dostupnost:

Skladem

3 379
2 793 Kč bez DPH

Původní cena: 4 590 Kč

Typ:

Pánské

Značka:

Bauer

Popis produktu:

Hokejové inline brusle Bauer Vapor XR3 jsou určeny pro středně pokročilé hráče inline hokeje. Brusle XR3 již využívají dražší technologii konstrukce X-rib pro zvýšení tuhosti a pevnosti. Botička je osazená kvalitným hliníkovým rámem s kolečkami dvojího průměru: dvě kolečka vpředu mají 76 mm, dvě zadní kolečka mají průměr 80 mm s tvrdostí 76A.

Pohodlné a dostatečně robustní hokejové brusle pro středně pokročilé hráče! 

Konstrukce brusle je tvořena známou a léty prověřenou technologií Bauer x-rib, kterou si nechal výrobce Bauer patentovat. Technologie konstrukce zajišťující maximální výkon a dynamiku pohybu v zadní části brusle využívá speciální struktury ve tvaru písmene X. Zakomponování křížového zpevnění je extra odolné vůči bočním sekům a nastřelením.

Konstrukce chrání oblast kotníku a celou zadní část nohy včetně bočních kostí. Navíc díky této konstrukci je kotník hráče ideálne zpevněný, což snižuje únavu při delší hře. Celý prvek je nejen vhodným estetickým prvkem, ale zároveň 100% funkčně navržen pro maximální rychlost, dynamiku a stabilitu. Konstrukce nijak nebrání volnosti pohybu a aktivně přispívá ke zvýšení akcelerace a rychlé změny pohybu hráče.

Vnitřní podšívku tvoří jemné nylonové vlákno pro snadnou údržbu a rychlý odvod potu od pokožky. Vnitřní část okolo paty a kotníku má speciální vycpávky pro dobrou oporu a vedení nohy.

Jazyk je jednodílný anatomicky tvarovaný a obsahuje jednoduchý chránič pro ochranu nártu.

Podrážka je vyrobena z velmi trvanlivé plastové gumy TPR. Podrážka dobře přenáší energii do obrazu a zajišťuje dostatečnou stabilitu.

Odolný hliníkový podvozek v kombinaci s ložisky ABEC 7 tvoří velmi dobrý základ pro jistou rychlou jízdu a dlouhodobou odolnost.

Systém dvou velikostí koleček zajišťuje lepší manévrovatelnost, odraz a lepší práci bruslí v ostrých zatáčkách (přední kolečka) a taky rychlejší jízdu (zadní kolečka). Dvě kolečka vpředu mají 76 mm, dvě zadní kolečka mají pruměr 80 mm s tvrdostí 76A.

Specifikace:

  • vnější část boty: sublimovaná tkanina s novou X-Rib výztuhou
  • vnitřní část boty: nylon s vnější zabudovanou podporou paty
  • jazyk: anatomický, dvoudílný s bílým filcem
  • vložka: tvarovaná
  • podrážka: vstřikovaný TPR
  • podvozek (šasí): Detonator HI-LO Vanguard 76/80 mm
  • kolečka: BAUER XR3 Indoor 76A
  • ložiska: ABEC 7 608 
Facebook Inlinepro.cz
Instagram Inlinepro.cz

Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíte se sběrem cookies?