SLEVA -10%

Kolečkové brusle Bauer Vapor 3X SR

Kolečkové brusle Bauer Vapor 3X SR

Šířka:

Velikost:

Jak vybrat správnou velikost?

Dostupnost:

✓ 2 ks skladem

10 799
8 925 Kč bez DPH

Původní cena: 11 999 Kč

Typ:

Pánské

Sezóna:

2022

Značka:

Bauer

Popis produktu:

Seniorské kolečkové brusle Bauer Vapor 3X jsou k dispozici v několika velikostech. Návrháři značky Bauer je vytvořili pro výkonnostní inline hokejisty, kteří hrají inline hokej nebo street hockey na poloprofesionální úrovni. S bruslemi můžete směle vyrazit jak na speciální inline povrch, tak například na betonové hřiště.

Skelet kolečkových bruslí Vapor 3X je vyroben z 3D tvarovaného FLEX kompozitu, který vás znatelně podpoří při útoku nebo bránění. Velkou předností tohoto modelu jsou také kolečka LABEDA GRIPPER CROSSOVER, speciálně připravena na jakýkoliv tvrdý povrch. Vyznačují se menší konstrukcí jádra, která umožňuje pružení vnější uretanové hmoty – díky tomu máte jistotu přilnavosti koleček bez ohledu na povrch.

Výstelka bruslí je vyrobena z mikrovlákna Hydrophic s měkkým polstrováním. Skvěle odvádí vlhkost, takže si i při nejnáročnějších zápasech poradí s potem. O vaše bezpečí se postará plstěný jazyk s tloušťkou 48 oz., který v sobě má integrovaný chránič nártu, což mnohonásobně zvyšuje ochranu nohy.

Inline Brusle Vapor 3X doporučujeme každému, kdo chce mít během hraní inline hokeje nebo street hockey zaručeno pohodlí, komfort a maximální bezpečí.

KOLEČKA: LABEDA GRIPPER CROSSOVER

ŠASI: HI-LO CNC

LOŽISKA: HI-LO ABEC 9

Facebook Inlinepro.cz
Instagram Inlinepro.cz