SLEVA -10%

Kolečkové brusle Bauer Vapor 3X PRO SR

Kolečkové brusle Bauer Vapor 3X PRO SR

Šířka:

Velikost:

Jak vybrat správnou velikost?

Dostupnost:

❗ Poslední kus skladem

15 299
12 644 Kč bez DPH

Původní cena: 16 999 Kč

Typ:

Pánské

Sezóna:

2022

Značka:

Bauer

Popis produktu:

Inline brusle Bauer Vapor 3X PRO lze pořídit v několika velikostech. Tento model je vyroben na míru profesionálním inline hokejistům, kteří očekávají, že je kolečkové brusle podrží za všech okolností – během tréninku i zápasu. Jsou určeny pro hraní především na speciálním in-line povrchu.

Kolečkové brusle Vapor 3X PRO se pyšní skeletem z 3D tvarovaného CURV kompozitu, který je lehký, odolný a do posledního puntíku upravený pro potřeby profesionálních hráčů. Maximální jistotu při pohybu vám dodají profi kolečka LABEDA MILLENIUM, jež jsou vyrobena z přilnavé směsi s uretanovým jádrem. Tento materiál je zárukou odolnosti, stability a pocitu, že se na kolečka můžete kdykoliv spolehnout.

Při hraní hokeje je důležité, aby noha držela pevně v brusli a neklouzala v botě ze strany na stranu. O to se u modelu Vapor 3X PRO stará integrovaný systém šněrování, který nohu uzamyká na místě a poskytuje celkovou boční stabilitu. Noha se tak v botě hýbe jen tehdy, když to opravdu potřebujete.

Třešničkou na dortu tohoto modelu je filcový jazyk s integrovanou vložkou pro ještě větší pohodlí a maximální ochranu před zraněním. V bruslích se budete cítit pohodlně. I pokud za týden absolvujete několik utkání a tréninků.

KOLEČKA: LABEDA MILLENIUM

ŠASI: HI-LO Aluminum

LOŽISKA: HI-LO SWISS

Facebook Inlinepro.cz
Instagram Inlinepro.cz